Hakkımızda

Mosspa - Medicalli

İstanbul Anadolu Yakası masaj yatakları imalatı yapan firmalar içinde yer alan Mosspa - Medicalli sizlere tüm  spa, cilt bakım, güzellik, saç ekim masası ve koltukları, spa sarf malzemeleri, toptan ve perakende ürünleri, hastane malzemelerini en ekonomik fiyata üretmekte veya 1.elden temin etmektedir.

Hasta Karyolası ve Hasta Yatakları İçin gerekli bilgiyi firmamızı arayarak alabilirsiniz.

Konusunda deneyimli ve uzman ustalar ve satış departmanında çalışan arkadaşlar senelerin verdiği tecrübeye dayanarak sizlere satın almak, sormak ve bilgi almak istediğiniz her konuda sizlere yardımcı olacaklardır.
Biz kimiz ?
Vizyonumuz
2010 yılı itibari ile imalatçı ve tedarikçi olduğumuz firmaların, güzellik, cilt bakım, spa salonlarının, her zaman yüzünü güldüren satış politikası, modern ve kaliteli hizmet anlayışında öncülüğü üstlenen, koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ön planda tutan girisimci ruha sahip bir firmadir..
Amacimiz verdiğimiz  hizmetler ile Turkiye ve Dünya'da örnek şirket olmaktır.

Misyonumuz
İş gücü potansiyelini; yüksek performanslı, etkili ve verimli kullanarak; bilimsel, teknolojik, organizasyonel ve pazarlama inovasyona yönelik yatırım ve çalışmalarıyla; kritik tedavilerdeki uzmanlığını yüksek teknoloji gerektiren ürünlerle birleştirmek. “Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak” ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizlere hizmet vermektir..

Değerlerimiz
Firmamızın, vizyon ve amaçlarımıza ulaşmamızda yol gösteren ve çalışanlarımızın içselleştirerek iş ve yaşam biçimi haline getirdikleri değerlerimiz;
– Dürüst, güvenilir,
– Yüksek iş ahlakı,
– Lider, öncü ve yenilikçi,
– Kişisel ve mesleki gelişimi takip eden,
– Sorumluluk almayı ve yaratıcılığı destekleyen
– Topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı,
– Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunan,
– Şeffaf,
– Prensipli, olmaktır.

“Medikal Blog”, tamamen kendine özgü bir sistemle ve şirket içinde belirlenen genel prensipler doğrultusunda, kısa-orta ve uzun vadeli planlarıyla lider olmayı hedefleyen, şirket sorumluluklarını üstlenen bir firmadır.

“Medikal Blog”, müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, çalışanlarıyla ekip halinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.

Masaj Yatağı vb… konularda bize danışmanızı rica ediyoruz.

Medicalli

Medikalblok LTD. ŞTİ

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : 02164052525 – 02164052545
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : 05302865343 – 05323779307 

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Somuncu Baba Sok. No:53/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02164052525 / 02164052545
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34l@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

 

medikalblogstore

https://mosspa.com/

https://www.masaj-masasi.com/

medicalli